fbpx

Zakázková výroba mCASE.cz

Vyrábíme profesionální přepraní obaly pro každou situaci. Pevné transport case vyrobíme na zvukovou techniku, technické vybavení, hudební nástroje, světelnou techniku, elektroniku, TV, monitory, ale své využití našich přepravních obalů najede i odvětví sportovních tymů a motosportu.

V nabídce nechybí ani klasické 19“ rack case v individuálních řešení na míru zákazníka

1. Návrh

Vaše nezávazná poptávka by měla obsahovat minimálně vnitřní rozměry a účel použití boxu.

2. Kalkulace

Pro všechny vaše cases, racky apod. nejprve provedeme po domluvě kalkulaci a cenovou nabídku. U atypických přepravních boxů vám vyhotovíme 3D návrh s příslušnou studií.

3. Konstrukce

Pro konstrukci našich cases využíváme profesionální konstrukční materiál od značek Penn Elcom a Adam Hall. Přepravní boxy vyrábíme z lepených vrstvených překližkových desek 6,8 nebo 9,6 mm.

Barevný vzhled cases je možné na přání zákazníka vyladit z nabídky několik nabízených variant (černá, modrá, bílá, šedá, červená, oranžová). Na dotaz jsou možné i další barevné odstíny.

Vnitřní uložení

Všechny vyrobené cases, boxy, pedalboardy je možno po dohodě se zákazníkem vypolstrovat pěnou plastazote, do které vyfrézujeme přesný tvar pro vaše zařízení

Naši dodavatelé

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

nebo napište zprávu na síti